Люблинецька ОТГ стала однією із восьми громад, яку відібрали для участі в проекті “Участь в дії: практики взаємодії влади та громади”, що реалізується громадською організацією “Розвиток Волині” та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Завдяки участі в даному проекті були проведені тренінги для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів селищної ради, громадських активістів та учнів 8-11 класів.

Громадська організація «ТЕРІУС» отримала можливість розробити та подати проектну заявку на конкурс  міні-грантів, спрямованих на реалізацію суспільно-корисних ініціатив в громаді. Проект «Жити активно – це здорово та стильно» отримав підтримку. Отож, завдяки цьому проекту в смт Люблинець з’явиться майданчик з вуличними тренажерами, турніками. Це буде не просто спортивний майданчик, а відкрита зона для проведення дозвілля мешканцями селища. Будуть встановлені лавки, урни, туалет загального користування. З метою попередження правопорушень та забезпечення цілісності створеного майданчика, буде встановлено камеру відеоспостереження та ліхтар. Бажаємо успіхів ГО «ТЕРІУС» в реалізації проекту! З нетерпінням чекаємо…

Жити активно – це здорово та стильно
Розробка та підтримка: SCSI