СХВАЛЕНО

від 20 квітня 2022 року №17/3

ЗАЯВА

Люблинецької селищної ради   Ковельського району Волинської області

щодо засудження збройної агресії росії проти України та недопущення порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

Ми, депутати Люблинецької селищної ради   Ковельського району Волинської області рішуче та категорично засуджуємо розпочате росією 24 лютого 2022 року воєнне вторгнення в Україну, як акт агресії щодо України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни.

Це – варварська, нічим не спровокована і віроломна атака на незалежну, мирну та демократичну країну, яку вже засудив весь цивілізований світ, який закликав росію припинити насилля та вивести війська з території України.

Російська воєнна агресія приносить страждання та руйнування, ставить під загрозу життя незліченної кількості невинних людей в Україні. Це – військовий злочин проти людства, докази якого бачить весь світ, та який не повинен залишатися безкарним. Ми впевнені, що міжнародне правосуддя буде здійснено, а винні у злочинах, скоєних в Україні, будуть притягнуті до відповідальності.

Ми закликаємо до єднання усіх українців незалежно до політичних переконань, cимпатій чи емоцій. Закликаємо партнерів України невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора. Ми також висловлюємо щиру вдячність тим державам, лідери яких не лише заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але й конкретними справами доводять прихильність до міжнародного права та демократичних цінностей.

Ми віримо у наші Збройні Сили, у силу духу і героїзм українського народу. Україна і далі впевнено крокуватиме своїм шляхом у майбутнє у колі демократичних держав.

За цей вибір ми заплатили велику ціну. Нам не треба чужого, але і свого не віддамо.

Заява депутатів щодо засудження збройної агресії росії проти України.