Шановна громадо!

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію, в якій проголосила 8 травня Днем пам’яті та примирення.

В цей день ми, українці, вшановуємо загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років, перед пам’яттю яких ми повинні низько схилити голову.

Для України Друга світова війна – це національна трагедія, це вічна скорбота за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

Тому з великою шаною і повагою відзначаємо щорічно 9 травня – День Великої Перемоги над нацистськими загарбниками.

Напередодні Дня Перемоги хочу висловити слова щирої вдячності всім ветеранам – учасникам бойових дій Другої світової війни за надану можливість жити у вільному світі.

Дорогі ветерани!

Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Тож вітаю усіх жителів громади з Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Бажаю усім Вам і Вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку, а нашій рідній землі – миру і процвітання.

З повагою,
селищний голова
Наталія Сіховська

З Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Розробка та підтримка: SCSI