Шановні платники податків!

Державною казначейською службою України з 03.01.2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального та спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Реквізити нових рахунків надано центрам обслуговування платників, розміщено на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та відображено в розділі «Бюджетні рахунки» Електронного кабінету платника.

Враховуючи вищезазначене та через відсутність перехідного періоду в органах ДКСУ, з метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, соціального внеску та упередження виникнення податкового боргу просимо при сплаті податків, зборів та інших платежів зазначати реквізити нових рахунків.

З переліком нових бюджетних рахунків, що почали діяти з 3 січня 2020 року, можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області в розділі «Бюджетні рахунки» за таким посиланням: https://vl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Сектор комунікацій
Головного управління ДПС
у Волинській області

З 03.01.2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету
Розробка та підтримка: SCSI