Електронна петиція – це сервіс для громадян, який дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради.

З метою забезпечення виконання ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» для недопущення підписання електронної петиції без участі громадянина, всі голоси, які мають ознаки фальсифікації, будуть автоматично відраховані.

Створити петицію можна за посиланням https://petition.e-dem.ua/liublynets

Автор нової електронної петиції має дотримуватися таких правил щодо оформлення петиції:

  • авторизуватися через реєстрацію на порталі та електронну пошту;
  • пройти верифікацію;
  • вказати заголовок петиції;
  • викласти суть електронної петиції, викласти свої пропозиції щодо вирішення порушеного питання та зазначити про очікуваний результат від реалізації електронної петиції;
  • вказати прізвище, ім’я, по батькові (за умовчанням вказуються реєстраційні дані);
  • вказати поштову адресу (для отримання письмової відповіді на петицію), а також адресу електронної пошти та контактний номер телефону;
  • надати фото або відео, яке ілюструватиме петицію (на розсуд автора);
  • надати згоду на роботу згідно з правилами веб-сайту, зокрема, обробку своїх персональних даних.

2.2. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.2.1. Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, права і законні інтереси громадян, а також інформацію, яка містить ненормативну лексику, матеріали та висловлювання, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг, а також конфіденційну інформацію щодо третіх осіб.

2.3. Автор (ініціатор) електронної петиції, щодо оприлюднення якої отримано відмову, може виправити петицію і надіслати її повторно в порядку, передбаченому пунктом 3.1 цього Положення.

2.4. Після опублікування електронної петиції вона не може бути відкликана та змінена.

Розробка та підтримка: SCSI