17 червня 2019 року  в с. Старі Кошари відбулося свято – День села.

Святкування розпочалося зі спортивних змагання. Всі бажаючі мали змогу продемонструвати свої вміння з армреслінгу, метанні набивного м’яча, дартсу, метанні колоди, перетягуванні канату.

Урочиста частина відбулась в Будинку культури.  В фойє була представлена виставка  вишивок місцевих жителів та художніх виробів. З цікавістю  і захопленням всі розглядали  «смачну» карту України, яка була зроблена з 25 видів бутербродів.

З привітальним словом до жителів Старих Кошар звернулася селищний голова Сіховська  Н.М., яка вручила подарунки наймолодшій подружній парі, найстаршій  подружній парі, наймолодшому жителю села та найстаршому жителю села. В.о.старости Шепшелей Г.І. привітала всіх присутніх зі святом та вручила  грошові  премії переможцям спортивних змагань. До вітальних слів долучився депутат обласної ради Поліщук Ю.П. та подарував школі спортивний інвентар.

Після цього відбувся урочистий концерт за участю місцевих аматорів  художньої самодіяльності  та народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Народна криниця».

Після концерту був розіграш  святкової лотереї, призи до якої забезпечив благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині», та частування учасників дійства рибною юшкою, варениками, бутербродами, короваєм.

За підтримки  ТОВ « Ратнівський аграрій» протягом всього свята діти ласували солодкою ватою, попкорном та стрибали на батуті.

Висловлюємо щиру вдячність  за надання спонсорської допомоги ТОВ «Ратнівський аграрій», ФГ « Перлина Турії», депутату Ковельської районної ради Швораку В.П., голові ФГ « Кошара» Войчуку В.П.

Як святкували День села у Старих Кошарах