В ОНЗ «Люблинецька ЗОШ  І-ІІІ ст.» традиційно  проводяться   предметні тижні. З 7 по 11 грудня у навчальному закладі проходили різноманітні заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права  та Міжнародному дню прав людини (10 грудня).

З нагоди проголошення  Загальної декларації прав людини класні керівники організували перегляд Всеукраїнського уроку «Права людини». Учитель історії та правознавства Пліс І.В. провела юридичний лікбез серед учнів 5-8 класів. Десятикласники стали учасниками тренінгу  на тему «STOP булінг».   Учні 9-А класу були залучені до заняття-гри «Знай свої права та обов’язки». На уроках у старших класах  пройшли  міні-лекції «Людина не товар», «Стоп-булінг!», «Попередження насильства та дотримання прав людини», які підготували і провели члени учнівської ради школи Белінська М., Буряк Я., Ткачук К. та Оленчук Ю. У фойє школи була організована виставка стінгазет-колажів «Стоп насиллю!». Всі ці заходи сприяють розвитку правової грамотності школярів закладу.

Всеукраїнський тиждень права в Люблинецькій школі