На виконання планів роботи управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації на 2019 рік, Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів 23 серпня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

 Згідно з інформацією управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, «у номінації «Образотворче мистецтво» взяли участь понад 40 учнів і вихованців закладів загальної середньої і позашкільної освіти області, а в номінації «Поезія» представлено понад 60 робіт. Твори у номінації «Поезія» вирізнялися неординарністю мислення, змістовністю, грамотністю. Автори прагнули відшукати свій стиль, оригінальні форми».

Участь у цьому конкурсі взяли й вихованки шкільної літературної студії «Пурпурові вітрила» (керівник – О. Л. Прадійчук) ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів»: Олександра Оксенюк (6-А клас), Вікторія Падун (9-А клас) і Катерина Карпук (9-Б клас). Учениці достойно представили свій навчальний заклад і зайняли, відповідно, ІІ, ІІ і ІІІ місця кожна у своїй віковій групі. Щиро вітаємо дівчат-студійців з перемогою в обласному етапі конкурсу і бажаємо нових творчих звершень!

ВИХОВАНКИ ШКІЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ СТУДІЇ «ПУРПУРОВІ ВІТРИЛА» – У ЧИСЛІ НАЙКРАЩИХ!
Розробка та підтримка: SCSI