Шановні жителі Люблинецької громади!

Щиросердечно вітаю Вас з найвеличнішим святом – Пресвітлим Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. Великдень нагадує нам про взаємне прощення.

Для українського народу Великдень має особливе духовне значення, оскільки уособлює найвищі християнські цінності – віру, надію, любов, терпимість, добро.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну, для жертовних медиків і усіх, хто став на порятунок людських життів.

Нехай життєдайний Великдень наповнить радістю наші серця і душі, зміцнить нас у любові і злагоді, примножить добробут наших родин, додасть усім сили і снаги у вірному служінні Україні.

Сердечно зичу здоров’я кожному з Вас, благодаті, й світлої Великодньої радості!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Вітання голови громади з Велкоднем!