29 липня 2020 р. в житті Люблинецької громади сталася важлива подія. Відбулося урочисте відкриття поліцейської станції. Це стало можливим завдяки участі селищної ради в проекті «Поліцейський офіцер громади», який стартував у травні 2019 р. за підтримки уряду США.

Відтак, Люблинецька ОТГ буде мати свого поліцейського офіцера громади і вже облаштувала для нього поліцейську станцію, яка знаходиться в приміщенні амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. Поліцейським офіцером громади став дільничий офіцер поліції сектору превенції Ковельського ВП ГУНП у Волинській області Тарасюк Андрій Михайлович. Поліцейський офіцер стане частиною громади, це дасть йому змогу орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Відкриття поліцейської станції в громаді