Учителі ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» сприяютьрозширенню знань учнів про світ професій. Педагоги мотивують школярів до свідомого вибору професійної діяльності, активізують творчийпотенціал дітей. Тому учні активно долучилися до конкурсу малюнків «Територія професій», який був організований Волинським обласним центром зайнятості. На своїх ілюстраціях школярі зображували працівників тієї професії, яка їм  найбільше подобається. Педагогічний колектив та учасники конкурсу були відзначені дипломами та подарунками. За кращі роботи було нагороджено учнів 2-А класу Денисюка Т. та Денисюка М., ученицю 2-Б класу Баглик  Д., школярок 6-А класуМаксимук С. та 7-Б класу Данилюк В. Щиро вітаємо переможців та вчителів, які навчають дітей мистецтву пензля. Подяку  отримав і педагогічний колектив школи за активну участь своїх вихованців у профорієнтаційному конкурсі малюнків.

smart
Відбувся конкурс малюнків «Територія професій»