17 квітня 2021 року в спортивному комплексі «Олімп» Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулася фінальна частина обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У фінальній частині взяли участь 12 команд з різних куточків Волинської області. Люблинецьку ТГ представляла спортивна сім‘я Білецьких  з               смт Люблинець  у складі: тато – Микола Миколайович, мама – Валентина Петрівна та їх донечка Валерія. Команда нашої громади вперше брала участь у таких змаганнях, тому й віднеслась до підготовки на змагання з особливою відповідальністю

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, демонструючи спритність та командну згуртованість в естафетах: «Смуга перешкод», «Попади в ціль», «Флорбол», «Комбінована» і «Фрізбі». Окрім звання найкращої сім’ї області, учасники змагались в номінаціях «Найкращий тато», Найкраща мама» та «Найкраща дитина», також визначали кращий сімейний малюнок на тему: «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя».

Хоча нашим учасникам не вистачило, щоб перемогти фарту, однак наша команда у напруженій боротьбі теж отримала свої нагороди. У конкурсі малюнку на тему: «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» команда  Люблинецької громади отримала  ІІ місце. А в номінації «Найкраща  мама» перемогла наша Білецька Валентина Петрівна. Переможці, призери змагань та учасники були нагороджені дипломами, грамотами, медалями, кубками, призами та спортивним інвентарем. Наші спортсмени отримали масу позитивних емоцій, нових знайомств і бажання приїхати на змагання знову.

Дякуємо ще раз  сім’ї Білецьких  за участь у змаганнях і волю до перемоги.

Відбулася фінальна частина обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»