Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року та  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти.

30 серпня відбулась конференція педагогічних працівників Люблинецької ОТГ. У заході взяли участь працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Пленарна частина розпочалася доповіддю в. о. начальника управління гуманітарної сфери Олександра Шума, який проаналізував результати діяльності освітян за минулий рік та визначив основні завдання на 2019/2020 н.р. Керівник методичної ради ОТГ Мирослава Діка ознайомила присутніх з напрацюваннями за 2018/2019 н.р. Також з вітальним словом до педагогів звернулась секретар селищної ради Жанна Кулик. Кожен виступ був доповнений цікавими матеріалами, що проектувались на екран. По завершенню конференції вчителі продовжили роботу у секційних засіданнях на базі Люблинецької школи.

Відбулась серпнева конференція педагогів Люблинецької ОТГ