У місті Павлоград Дніпропетровської області з 11 по 14 жовтня 2020 року відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики.

Люблинецьку ДЮСШ, у складі Волинської області, під керівництвом тренера Дмитра Чеховського представляли п’ять спортсменів.

Чемпіонами України стали Новосад Михайло у ваговій категорії 41 кг з результатом – 51 кг у ривку та 62 кг у поштовху та Нікітін Богдан у ваговій категорії 45 кг з результатом – 55 кг у ривку та 66 кг у поштовху.

Воробей Максим виборов срібну медаль у ваговій категорії 73 кг, з результатом – 58 кг у ривку та 78 кг у поштовху.

Бронзову медаль здобув Яковець Андрій у ваговій категорії 65 кг, з результатом – 57 кг у ривку та 65 кг у поштовху. Ще один учасник Герез Володимир посів високе четверте місце.

Щиро вітаємо спортсменів та тренера з перемогою і бажаємо подальших спортивних здобутків!

Важкоатлети Люблинецької ДЮСШ – Чемпіони України !!!