Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради оголошує конкурс щодо призначення на посаду керівника художнього КЗ «Центр культури і дозвілля Люблинецької територіальної громади».

Керівником художнім комунального закладу культури може бути особа, яка має повну або базову вищу освіту відповідного напряму підготовки, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше чотирьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі на посаду керівника художнього закладу культури подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
– копії документів про вищу освіту;
– копії документів, що посвідчують особу;
– копію трудової книжки (за наявності);
– автобіографію.

Прийом документів проводиться упродовж 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу з 03 по 16 грудня 2018 року.

Документи подаються в управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради, за адресою: смт Люблинець, вул. Незалежності, 7.
Конкурсний відбір проводиться в два етапи:

І етап – конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника художнього закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам, результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам.

ІІ етап – конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами на посаду керівника художнього закладу культури, під час якої ознайомлюється з професійними даними учасників конкурсу, здійснює обговорення кожної кандидатури окремо і визначає переможців конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з гуманітарних питань УГС Олексюк В.М.

Звертатися за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 7, тел. 56-7-54, е-mаіl: liublynets_ugs@ukr.net

УВАГА КОНКУРС!
Розробка та підтримка: SCSI