З 22 по 24 березня 2019 року в м. Києві відбувся VII Всеукраїнський фестиваль – конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», засновником якого є Національна всеукраїнська музична спілка за підтримки Міністерства культури України. У конкурсі брали участь солісти (вокалісти, інструменталісти), вокальні та інструментальні ансамблі, талановиті учні та студенти музичних закладів з усіх куточків України. Прослуховування та оцінювання конкурсантів здійснювало журі у складі провідних музикантів вокального і інструментального жанрів, композиторів, музикознавців, громадських діячів і педагогів України на чолі з головою журі Валерієм Матюхіним – народним артистом України, лауреатом Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, художнім керівником та головним диригентом Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Нашу школу з честю представила юна бандуристка Страхова Дарина (клас викл. Ольги Денисюк), яка успішно виступала в номінації «Академічний вокал» та виборола почесне призове місце і нагороджена диплом Лауреата І ступеня. Дарина була запрошена для участі у Гала-концерті, який проходив 24 березня, також Валерій Матюхін запросив усіх переможців конкурсу взяти участь в турне по Україні, яке планують провести в жовтні місяці 2019 року.

22 березня 2019 року в м. Луцьку на базі залу КЗ «Волинська обласна ДЮСШ «Колос» відбувся чемпіонат Волинської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Збірна Люблинецької ДЮСШ виборола ІІ загальнокомандне місце завоювавши 5 (п’ять) перших, 3 (три) других та 3 (три) третіх місць. Кращі спортсмени області, куди увійшли і важкоатлети Люблинця, будуть представляти Волинь на Чемпіонаті України з важкої атлетики з 09 по 14 квітня 2019 року в м. Славутич Київської області.

Вітаємо вихованців та викладачів школи мистецтв та ДЮСШ з високими результатами та бажаємо подальших перемог.

Успіхи вихованців закладів позашкільної освіти