28 лютого 2021 року на базі Обласного науково-методичного центру культури відбувся Обласний дистанційний конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка». У конкурсі брало участь 66 народних аматорських інструментальних ансамблів, троїстих музик, ансамблів та солістів-інструменталістів клубних установ та мистецьких шкіл області. Вітаємо вихованців Люблинецької школи мистецтв з нагородами: номінація «Ансамблі мистецьких шкіл» –  IІІ місце – ансамбль народної музики; номінація «Солісти-інструменталісти» – II місце – Уляна Васковець та Дарина Страхова.

У Луцьку відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ №1 з волейболу серед юнаків та дівчат. Свою майстерність на змаганнях демонстрували вихованці Люблинецької ДЮСШ.

13 – 14 березня 2021 року в м.Ковелі відбувся VI зимовий фестиваль футболу «Kovel Cup Time» серед дітей 2014 р.н. Серед восьми команд гідну гру продемонстрували футболісти місцевої ДЮСШ.

13 березня 2021 року у місті Луцьку на базі КЗ ВОДЮСШ «Колос» відбувся чемпіонат Волинської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молодші. У змаганнях взяли участь чотири команди: Люблинецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Юний динамівець» ФСТ «Динамо» України, ДЮСШ № 3 Луцької міської ради та КЗ ВОДЮСШ «Колос». Серед юніорів перше місце посів у ваговій категорії 55 кг – Нікітін Богдан. Другі почесні місця посіли: у ваговій категорії 55 кг – Новосад Михайло, у ваговій категорії 61 кг –Герез Володимир. Треті призові місця вибороли: у ваговій категорії 61 кг – Довбня Назар, у ваговій категорії 67 кг – Яковець Адрій, у ваговій категорії 73 кг – Герез Андрій, у ваговій категорії 81 кг – Новосад Роман. У ваговій категорії 55 кг другою стала Кіндрат Евеліна.

Вітаємо вихованців та викладачів зі спортивними здобутками та творчими успіхами!

Успіхи вихованців закладів позашкільної освіти Люблинецької громади