Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

Програми стосуються розвитку садівництваягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств. Вони розроблені з метою підтримки суб’єктів підприємництваагровиробниківстворення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

За словами Миколи Сольського – «внаслідок військової агресії російської федераціїсуб’єкти мікро-, малого підприємництва зазнають значних збитківщо призводитьзокрема, до вимушеного припинення ведення господарської діяльностіскорочення робочих місць або переміщення з територій, на яких ведуться бойові діїНайголовнішим негативним наслідком для суб’єктів господарювання є втрата прибуткущо спричиняє неможливість покриття усіх необхідних витрат. Держава шукає всі можливі шляхи підтримки аграріїв та стимулювання розвитку аграрного сектору для забезпечення продовольчої безпеки держави», підкреслив він.

Детальніше за посиланням.

Уряд затвердив програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів
Розробка та підтримка: SCSI