03 жовтня 2019 року в Люблинецькому будинку культури відбулося відзначення Дня працівника освіти. Працівники будинку культури (Андрій Полячук та Вадим Влащук) підготували урочисте дійство, присвячене невтомним вчителям. Привітали працівників освіти селищний голова Наталія Сіховська, заступник начальника управління гуманітарної сфери Олександр Шум. На свято завітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Велика когорта вчителів, вихователів та технічних працівників шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за сумлінну працю, вагомі досягнення на педагогічній ниві у справі виховання і навчання дітей отримали  грамоти селищної та обласної рад. Святковий настрій присутнім подарував молодіжний гурт «Колорит» районного будинку культури.

Шановні вчителі, щира подяка Вам за щоденну самовіддачу, любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти