День Гідності та Свободи  в Україні — це день вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Напередодні пам’ятної дати в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів»класні керівники 9-11-х класів провели  уроки мужності «Герої на сторожі миру» з демонстрацією відеоматеріалів «Вони назавжди у наших серцях». У старших класах пройшли тематичні уроки історії  «У їхніх серцях жила Україна», «Не спи, моря рідна земле».  Учні 5-8-х класів переглянули документальні фільми про події Революції Гідності. А десятикласники  відвідали  тематичні інформаційні виставки у бібліотеці школи  «Наші герої», «Пам’яті Гриневича Едуарда». Пізнавально-інформаційна година  під назвою «Вільні творять дива» пройшла у 9-А класі.

Вже стало традицією проводити в ці дні  шкільні змагання з настільного тенісу,  присвячені пам’яті нашого земляка  Едуарда Гриневича.      Учні та вчителі школи  поклали квіти і хвилиною мовчання  вшанували  пам’ять героїв  біля  Пам’ятного знаку борцям за волю і долю України.

Урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи