17 січня 2020 року на території філії ОНЗ «Люблинецька ЗОШ I-III ст.» в с. Мощена відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту.

Проект реалізовано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту та селищного бюджету.   Вартість проекту становить 1554,288 тис.  грн. З  державного бюджету було профінансовано 777,144 тис грн, із селищного бюджету – 777,144 тис грн. Відкриття спортивного майданчику, є знаковою подією для села Мощена. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить молоді активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Адже, спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої громади та країни.

Урочисте відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в с. Мощена