11 серпня Люблинецька громада урочисто відзначила третю річницю.

Свято розпочалося з футбольних поєдинків Чемпіонату району між командами “Тайм” (Люблинець) – Поворськ та Бетон (Люблинець) – Брума (Волошки). У першому матчі команди обмінялись влучними ударами (1:1), другий – закінчився впевненою перемогою люблинецьких футболістів (4:2). По закінченню поєдинків відбулися спортивні змагання для дорослих та дітей “Козацькі розваги”.

О 13 годині в Центрі культури і дозвілля відбулось урочисте засідання селищної ради, на якому затвердили головні атрибути громади: герб, гімн, прапор та логотип.

Основне дійство відбулось на місцевому стадіоні, де з вітальним словом до присутніх звернулась селищний голова Наталія Сіховська та вручила грамоти підприємцям, волонтерам, учасникам АТО, працівникам установ. Також щирі слова вітання лунали від  першого заступника голови обласної ради Юрія Поліщука, першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана, голови Дубівської ОТГ Романа Троцюка, представника асоціації «Енергоефективність України» Сергія Кошарука, заступника директора СТОВ «Ратнівський аграрій» Юрія Шкіринця, гостей з Республіки Польща.

Концертна програма відбулась за участі місцевих аматорів та запрошених гостей. Гучні оплески отримали Анастасія Карпук-Сугак, Дарина Середа, Заслужений артист естрадного мистецтва України Олександр Голощук, молодіжний гурт «Колорит» районного будинку культури, аматорський народний хор «Вишиванка», директор Ковельської школи мистецтв Андрій Мигуля. З неймовірним успіхом пройшли майстер-клас з твістингу, дефіле етно-вбрання від Оксани Марченко і Оксани Постольник, аквагрим, свято фарб “Холі» від ГО “Нова Ідея”. Паралельно працювали атракціони для дітей, заклади торгівлі, була облаштована фотозона, де залюбки фотографувалися мешканці та гості селища. У святкову лотерею розіграли пилосос, мікрохвильову піч, холодильник та інші призи від благодійного фонду «Патріоти Волині».    Ввечері на гостей свята чекало вогняно-піротехнічне шоу від театру вогню «Аладін» та святкова дискотека від DJ Mishanja.

Організатори свята висловлюють вдячність за спонсорську допомогу  директору ТОВ”Західмонолітбуд” Сидоруку В.А., директору ТзОВ “ВДТК” Ковальчуку Р.В., благодійному фонду С.Івахіва “Патріоти Волині”, підприємцю Колотюку А.Я., ФГ “Перлина Турії”, СТОВ “Ратнівський аграрій”, підприємцю Ковальчук В., ТОВ “УКРДОРС”.

У Люблинці відсвяткували третю річницю громади