У Люблинці відбудеться захід для підсилення роботи нещодавно створеної театральної студії

Отримати цінні знання про основи роботи театрального колективу зможуть усі ті жителі Люблинецької громади, які візьмуть участь в творчо-навчальній лабораторії «Зародження театру».

Відбудеться захід у неділю, 22 січня, в Центрі культури і дозвілля Люблинецької ТГ. Початок об 11.00.

Учасники події зможуть дізнатися про: – принципи функціонування театрального колективу; – особливості роботи з простором; – основи професійної підготовки акторського ансамблю;- ази творчої, технічної, менеджерської діяльності команди театру через призму втілення в життя театральної постановки;- про багато інших важливих моментів роботи театрального колективу.

Тренерка – керівниця та режисерка театру «Гармидер», співзасновниця і викладачка театральної майстерні «ДогориДриґом» Руслана Порицька.

До участі в творчо-навчальній лабораторії запрошуються учасники новоствореної місцевої театральної студії «Байрактар» та всі зацікавлені.

Ця подія – одна з активностей проєкту Волинського Інституту Права, який реалізовується у ЛюблинецькійТГ для подолання викликів війни. Важливо, що тематику заходу визначили активісти та посадовці громади для професійного підсилення роботи нещодавно створеної театральної студії «Байрактар», яка об’єднала, як місцевих жителів, так і ВПО.

Захід відбудеться в межах реалізації Волинським Інститутом Права проєкту «Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною», що підтримується програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

У Люблинці відбудеться захід для підсилення роботи нещодавно створеної театральної студії