Рік, що минув, був багатий на різноманітні події, сповнений позитивних переживань, шалених емоцій та творчих здобутків. Не винятком стали і останні тижні року 2019-го для юних художників Люблинецької школи  мистецтв.

    Їх творчий марафон розпочався 20 грудня майстер-класом з виготовлення різдвяного віночка. Викладач класу образотворчого мистецтва Людмила Олександрівна Грицюк запросила до участі в ньому учнів та викладачів школи.  Майже дві години творчості пролетіли швидко та непомітно, а результатом власної роботи залишились задоволені і дорослі, і діти.

    А вже 24 грудня в м. Ковелі  проходила підсумкова виставка конкурсу дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп». Учні Люблинецької школи мистецтв здобули на ньому шість призових місць у різних категоріях : Пляшко Надія, Хільчук Анна, Белінська Марина та Бурда Надія – 3-є, Бобрик Дарина – 2-е місце, а Дацюк Катерина стала володаркою гран-прі. Ще тринадцять дітей отримали грамоти за високий рівень роботи.

   Творчий потенціал наших дітей був високо оцінений і на обласному конкурсі « Йде до діток Миколай ». Так, Катерина Дацюк отримала диплом за 1-е місце, Соломія Книш – за 2-е, а Анна Ковальчук, Денис Буряк , Софія Кошелюк та Вікторія Колб – за 3-є місце (кожен у своїй віковій категорії ).

   Щиро вітаємо усіх переможців та бажаємо їм натхнення та нових творчих звершень у прийдешньому році.

Творчі здобутки юних художників
Розробка та підтримка: SCSI