Плідно розпочався рік для вихованців Люблинецької школи мистецтв, свідченням чого є значна кількість призових місць, здобутих учнями школи на конкурсах художньої та виконавської майстерності.

Будь-який конкурс – це арена боротьби, місце обміну досвідом, знаннями. З кожним роком росте чисельність учасників конкурсів, складність програм та якісний рівень їх виконання. Проте, тішить те, що не зменшується кількість призових місць, здобутих на цих конкурсах вихованцями школи мистецтв.

Так учні класу образотворчого мистецтва (клас викладача Людмили Грицюк) в обласному конкурсі «Йде до діток Миколай» в номінації «Образотворче мистецтво» здобули призові місця: І категорія -Гачачко Дарина – І місце; ІІ категорія – Троцюк Іванна – І місце; Книш Соломія – ІІІ місце. В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Дацюк Катерина та Войтанік Вікторія – ІІІ місце.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Образотворче мистецтво»: І категорія – Неделюк Яна І місце; Пасько Христина, Колб Вікторія – ІІІ місце; ІІ категорія – Пляшко Надія – ІІІ місце; ІІІ категорія – Войтанік Вікторія – ІІ місце.

20 лютого відбувся обласний конкурс виконавців на бандурі . Наші юні бандуристи, завдяки наполегливій праці здобули право для участі у ІІІ турі, який проходив у Волинському коледжі культури і мистецтв імені І.Стравінського. В конкурсі брали участь 69 учасників в чотирьох вікових категоріях. У номінації «Бандурист – вокаліст» нагороджена дипломом І ступеня Страхова Дарина, у номінації «Бандурист – інструменталіст» нагороджена дипломом ІІІ ступеня Васковець Уляна (клас викладача Ольги Денисюк, концертмейстер Альона Власюк).

Вітаємо учнів та їх батьків, викладачів із блискучими перемогами, бажаємо успіхів та нових творчих злетів.

Творчі перемоги та успіхи вихованців Люблинецької школи мистецтв