В ОНЗ “Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст” з 11 по 15 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Різноманітні заходи, проведені протягом Тижня, мали на меті попередити дитячий дорожньо-транспортний травматизм. Учні навчального закладу повторювали правила дорожнього руху, створювали і демонстрували тематичні презентації та малюнки, відповідали на запитання вікторини «Чи знаєш ти правила дорожнього руху», на практичних заняттях вчилися безпечно поводитися на вулицях селища, у транспорті.

11 листопада з учнями 6-Б класу зустрівся випускник школи, а зараз студент Львівського ДУВС України, Здробилко Дмитро, який розповів про важливість дотримання безпечної поведінки на дорогах.

Практичне заняття «Правила надання першої медичної допомоги» провели для старшокласників працівники Ковельського медичного коледжу. Молодші школярі були учасниками ігрової програми «Правила дорожнього руху». Учні 9-тих класів переглянули відеоролик «Правила та обов’язки пішоходів». У п’ятницю для всіх школярів пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна».

Тиждень безпеки дорожнього руху
Розробка та підтримка: SCSI