• З метою забезпечення температурного режиму по об’єктам, Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради Ковельського району Волинської області, оголосив закупівлю Природного газу, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо шляхом застосування процедури відкритих торгів з особливостями відповідно до вимог чинного законодавства.

–  Обсяг закупівлі природного газу – 9 тис. куб. м.

– Термін поставки: щомісячно в період з 01.01.2022 р. по 31.03. 2023 р. включно.

– Ціна  природного газу за 1000 куб. м  газу з ПДВ – 16553,89 грн., з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу.

Загальну кількість закупівлі товару сформовано виходячи з потреби споживання, потужностей газових котлів.

Учасник при формуванні ціни повинен врахувати усі витрати на постачання, в тому числі і за транспортування, з урахуванням усіх платежів (окрім розподілу), які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю. За розрахункову одиницю газу приймається один метр кубічний (м3), приведений до стандартних умов: температура (t) 293,18 К (20оС), тиск газу (Р) 101,325 кПа (760 мм рт. ст.).

№ з/пКод продукціїНайменування товаруОдиниця виміруКількість
1.09120000-6 Газове паливо (природний газ)м. куб.9000

Строк поставки Товару: з 01.01.2023 року до 31.03.2023 року (включно)

Технічні та якісні характеристики газу повинні відповідати нормам діючого на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Фізико-хімічні показники природного газу, який передається Постачальником Споживачеві у пунктах приймання-передачі, повинні відповідати вимогам, визначеним розділом ІІІ Кодексу ГТС та Кодексом ГРМ.

Відносини між газопостачальними, газорозподільними підприємствами та споживачами природного газу регулюються наступними документами:

• Постановою Національної комісії, що здійснює державнере гулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (надалі – Правила постачання природного газу),
  • Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (Кодекс ГТС),
  • Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (Кодекс ГРМ), Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 – 2024 роки»,
  •  іншими нормативно-правовими актами України, що регулюють відносини у сфері постачання природного газу

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) – корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 мм ртутного стовпа і температура – 20° С) і є товарною продукцією.

Товар повинен бути сертифікований у встановленому Законом порядку (наявність свідоцтв, сертифікатів відповідності якості на товар).

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати параметрам чинного стандарту відповідного ГОСТу.

Місце поставки Товару: вул. Незалежності, 7 смт. Люблинець, Ковельський район Волинська область, Україна, 45034

вул. Незалежності, 51 смт. Люблинець, Ковельський район Волинська область, Україна, 45034

вул. Молодіжна, 10 с. Старі Кошари Ковельський район Волинська область, Україна, 45034(дві точки)

вул. 40 років Перемоги,51, с. Черкаси Ковельський район Волинська область, Україна, 45034

вул. 17 вересня, 6 с. Мощена, Ковельський район, Волинська область, Україна, 45034

вул. 17 вересня, 26, с. Кругель, Ковельський район Волинська область, Україна, 45034

вул. 40 років Перемоги, 31а с. Довгоноси, Ковельський район Волинська область, Україна, 45034

Вул. Лесі Українки, 29 корп. а, с. Нові Кошари, Ковельський район Волинська область, Україна, 45034.

Установи, підпорядковані Люблинецькій селищній раді.

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

Техніко – економічне обґрунтування закупівлі Природного газу ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо.