«31 жовтня 2019 року у затишній залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки зібралось більше  сотні талановитих старшокласників та їхніх наставників для відзначення та урочистого нагородження переможців та лауреатів обласного заочного конкурсу  юних літераторів Волині.

Конкурс  щорічно організовується управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук і Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України.

З вітальним словом до учасників вітальні звернулись директор Волинської обласної Малої академії наук Толстіхіна Галина Андріївна, заступник директора Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Євтушок Євгенія Олексіївна. Учасники з хвилюванням чекали настанов від майстрів слова, які уже знайшли свою стежину у світ літератури: Ковальчук Олесі Григорівни, Пашук Олени Вікторівни, Занюк  Лариси Віталіївни, Фінковської Юлії Любомирівни.

Школярі мали нагоду представити перші творчі надбання широкому загалу. Вони трепетно читали свої вірші, імпровізували, ділились спогадами та переживаннями, вели мистецький діалог із присутніми.

Довгоочікуваною подією стала презентація збірки «За руки із дощем», до якої увійшли кращі твори юних поетів, прозаїків, казкарів, журналістів. Видання глибоко зворушує щирістю, правдивістю почуттів та емоцій, оригінальними образами, різновекторними поетичними обріями» (джерело: http://vvman.lutsk.ua/news/2019/11/01/1521.html).

До колективної дитячої збірки «За руки із дощем» увійшла й казка «Рятівник Мурко» Тесляр Яни, учениці 6-Б класу ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», адже дівчинка, вихованка шкільної літературної студії «Пурпурові вітрила» (керівник – Прадійчук Олена Лук’янівна), стала лауреатом обласного заочного конкурсу  «Юні літератори Волині-2018/2019». Щиро вітаємо Яну з цим значним досягненням і бажаємо нових творчих звершень!

ТЕСЛЯР ЯНА – ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОГО ЗАОЧНОГО КОНКУРСУ «ЮНІ ЛІТЕРАТОРИ ВОЛИНІ-2018/2019»