В Люблинецькій громаді розпочалася реалізація проекту «Театральна студія Байрактар».

Мета проекту: навчити людей говорити про свої страхи, переживання спричинені війною в країні з допомогою мистецтва.

Так, в перші жовтневі вихідні в приміщенні Центру культури і дозвілля відбулися заходи проекту, а саме: тренінг «Навчання технікам релаксації» та майстер-класи з театральної гри.

Завдяки проведеним заходам  діти, молодь та дорослі більше дізналися як працювати з психологічними та тілесними затисками, як навчитися володіти своїми емоціями та тілом. Більше дізналися про театр та акторську майстерність,  змогли спробувати себе у певних ролях.

Реалізація даного проекту закладе фундамент для розвитку театральної студії на базі приміщення Центру культури і дозвілля Люблинецької громади.

Проект втілюється в життя командою «влада-активісти», в тому числі і внутрішньо переміщені особи, які не байдужі до розвитку громади в такий складний час.

Проект фінансується у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини».

Регіональний партнер Волинський Інститут Права

Театральна студія «Байрактар» в смт. Люблинець