Сім’я – це місце, де виховуються загальнолюдські цінності і поняття. Саме в сім’ї починається становлення і гармонійний розвиток кожної дитини. Здорова сім’я – це основа щасливого життя.

З метою пропаганди ідеї здорової сім’ї і залучення батьків до здорового способу життя ,  17 лютого 2019 року в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» в 2-а класі було проведено спортивне свято « Тато, мама, я – разом спортивна сім’я  (класовод Голядинець В.В.). Ці змагання у школі  стали вже  традиційними. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою.

Організатори заходу, а це –класовод Голядинець В.В. та вчитель фізичної культури Дацик В.В., доклали максимум зусиль, щоб учасникам змагань було весело виборювати звання найспортивнішої сім’ї.

У святі взяли участь 5 команд:

Сім’я Воробей (тато- Олег Володимирович, мама – Тетяна Петрівна та їх донька Карина);

Сім’я Давидюк ( тато – Петро Миколайович, мама—Надія Вікторівна і син Матвій),

Сім’я Ткачук (тато – Олег Валерійович, мама – Наталія Володимирівна та їх донька Богдана);

Сім’я Тлучкевич (тато – Сергій Георгійович,  мама – Тетяна Миколаївна і син Георгій);

Сім’я Радчук (тато – Степан Васильович, мама – Іванна Богданівна і син Костянтин)

Змагання проходили в 3 етапи:

1. Сімейні естафети.
2. Змагання учнівських команд класу.
3. Змагання в номінаціях: « Найкращий тато», «Найкраща мама», «Найкраща дитина».

Після представлення команд, кожен учасник приймав участь у різноманітних естафетах, а їх  було вісім. Серед них :«Вправний тенісист», «Веселе прання», «Визволення з полону», «Один за всіх та всі за одного», «Переправа в обручах», «Риболовля» , «Боулінг», « Кожному своє».

На святі батьки і їхні дітлахи із задоволенням перевіряли свою влучність і швидкість, виконуючи забавні завдання, які насправді були не такими вже й простими і вимагали гарної фізичної підготовки.. Зма­ган­ня прой­шли у друж­ній ат­мосфе­рі та за гуч­ної під­трим­ки вбо­лі­валь­ни­ків. Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні!

А от переможці визначилися: ними стала родина Воробей (тато – Олег Володимирович, мама – Тетяна Петрівна та їх донька Карина); ІІ місце посіла родина Ткачуків (тато-Олег Валерійович, мама-Наталія Володимирівна та їх донька Богдана);         ІІІ місце- сім’я Тлучкевич (тато- Сергій Георгієвич, мама- Тетяна Миколаївна і син Георгій).

Вперше в історії школи під час проведення таких змагань в номінаціях: « Найкращий тато», «Найкраща мама», «Найкраща дитина» перемогла сім’я Ткачуків. Отже,

«Найкращий тато» – Ткачук Олег Валерійович

«Найкраща мама» – Ткачук Наталія Володимирівна

«Найкраща дитина» – Ткачук Богдана

Під час нагородження учасники  отримали  медалі, грамоти, солодощі та додаткові заохочувальні призи, а ще масу задоволення, позитиву та оплески.

Вітаємо переможців !!!

«Тато, мама, я – разом спортивна сім´я»