19 квітня 2019 року в Центрі культури та дозвілля відбулося свято «Майбутнє творимо сьогодні», на якому були вшановані учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Люблинецької громади, які у 2018 році здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, мистецьких творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

На святі були присутні учні їх батьки та наставники. З вітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Наталія Сіховська, яка подякувала педагогам та батькам за виховання дітей, а юним даруванням побажала нових перемог.

Діти та їх наставники отримали сертифікати на грошові винагороди.

Свято обдарованих дітей супроводжувалося концертом, під час якого  вихованці освітніх закладів громади вкотре продемонстрували свої таланти.

Бажаємо всім талановитим дітям, їх батькам та наставникам  подальших успіхів та перемог!

Свято обдарованої молоді «Майбутнє творимо сьогодні»