Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами, завірюхами, морозами. А ще зима привела за собою цілу низку свят. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка « Добрий, любий Миколаю, ми тебе давно чекаєм» завітала і в наш дитячий садок. А подарували її наші вихованці під керівництвом музичного керівника Савчишиної Т.С. та вихователя Сачук О.В. Діти показали цікаве дійство з піснями, віршами, молитвами до Святого Миколая. Дошкільнята попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини та України.

Колектив ДНЗ „Казка” кожного року турбується про те, щоб і Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення групової кімнати, розмальовано шибки вікон казковими героями – Дід Мороз, веселі зайченята, сніговички, які щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій.

Організовано виставку батьківських та дитячих робіт „Парад Сніговиків”, до якої залучилися майже всі родини. Різноманіття представлених робіт, вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією.

28 грудня відбувся Святковий новорічний ранок. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Цікаво продуманий сценарій створив святкову атмосферу, забезпечив гарний настрій та залишив чудові враження дітям, батькам, бабусям, дідусям. Малята отримали солодкі подарунки.

Святкові новорічні ранки у дошкільному навчальному закладі “Казка” c. Мощена
Розробка та підтримка: SCSI