Шкільні  канікули завжди приносять  радість дітворі.  Адже час відпочинку можна провести з користю. Так в ОНЗ  “Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст” під час осінніх канікул діти  з класними керівниками та батьками активно подорожували. Учні 2-А класу (кл. керівник Долінко Л.М.), 3-Б класу (кл. керівник Куць А.В.) і  1-А класу (кл.керівник Бруча О.В.) побували в м. Луцьку, де відвідали зоопарк, виставку дерев’яних скульптур, центр традиційної культури “Медову хату”, переглянули мультфільм ”Клара і дракон” в АдреналінСіті.   В “Медовій хаті”  діти прослухали цікаву розповідь про бджіл, про те, як утворюється мед, про сорти меду. Також всі присутні посмакували різними сортами меду. Класний керівник  2-А класу Голядинець В.В. з дітьми побували на екскурсії у відділку патрульної поліції м. Ковеля, під час якої ознайомилися з особливостями роботи волинських патрульних.  Школярам наголосили про дотримання правил дорожнього руху та особистої безпеки. Дуже цікаво було посидіти в поліцейському автомобілі!

 День відпочинку на місцевому стадіоні провели і учні 6-Б класу (кл. кер. Михайлевська М.Н.). Діти спільними зусиллями прибрали територію біля стадіону, а потім за цікавими іграми, розвагами і дискотекою непомітно пройшов час. Всі радісні поверталися додому.  

Учні старших класів 9-А (кл.керівник Гурська Р.Л.) та 8-А кл (кл.керівник Пліс І.В.) побували в кінотеатрі “Прем’єра” м. Ковеля, де переглянули історичний фільм “Захар Беркут”. 

Шкільні канікули
Розробка та підтримка: SCSI