Люблинецька селищна рада продовжує активно працювати. Ще одним із кроків до розвитку стала участь в проекті «Сприяння реформуванню громадської безпеки в Західній Україні», який здійснюється громадською організацією «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

17 жовтня 2019р. представники ГО «СІМ» провели презентацію даного проекту та фокус-групове дослідження проблем, пов’язаних із небезпеками в громаді. Другою частиною навчання стало проведення тренінгу із проектного менеджменту та написання проектів. Учасниками навчання стали працівники селищної ради, депутати, громадські активісти.

Результатом участі в проекті стане розробка та написання Концепції комплексної безпеки в нашій громаді, що в свою чергу потягне за собою реалізацію дотичних до безпеки проектів.

Розробка Концепції комплексної безпеки в Люблинецькій громаді