Рано-вранці 24 лютого 2022 року Росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. О 5-ій ранку російський президент оголосив про  відкритий воєнний напад РФ  на Україну.

З першого дня вторгнення Росія порушує правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини. Крім того, російська влада веде інформаційну війну та застосовує пропаганду. Окупаційні війська нищать міста і села нашої держави, обстрілюють житлові квартали, лікарні, навчальні заклади,  вбивають мирних жителів. Вороже вторгнення в Україну спонукало  весь український народ стати на захист своєї держави. Хто – в ЗСУ у відкритому бою з ворогом, хто –  у ТРО та інших добровольчих формуваннях, а хто – в тилу.     

Оперативно і згуртовано взялися до  роботи разом з іншими односельцями й працівники ОНЗ «Люблинецький ліцей»   (учителі, обслуговуючий персонал, учні та їх батьки).  До пунктів прийому несли  продукти харчування, матраци, ковдри, подушки, рукавиці, бутлі на воду, мішки на пісок, а також ліпили вареники для тих, хто став на захист Батьківщини.

Активно почали плести й маскувальні  сітки. У вестибюлі й  коридорі школи – на змонтованих рамках, а у  спортзалі – на дерев’яних панелях були закріплені рибальські сітки, до яких чіпляли тут же нарізані смужки тканини. Люди зносили тканину, старий одяг, уже готові смужечки і працювали, працювали… Крім того, з білої лляної тканини виготовляли перев’язочний матеріал. Стривожені, задумливі й, разом з тим, твердо переконані, що разом ми – сила.

Кожен на своєму місці робив і робить все для того, щоб наблизити перемогу над ворогом, щиро в душі  благаючи  Бога про  це.

Разом ми – сила
Розробка та підтримка: SCSI