Сьогодні, працівниками Ковельського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області з метою реалізації правопросвітницьких кампаній Міністерства юстиції України «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Протидія домашньому насильству» проведено інформування працівників громадської організації «Центр зростання громад» про напрямки вище вказаних кампаній.

Працівники громадської організації проінформовані про встановлення максимально допустимих граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води. Також поговорили про правила виїзду з дитиною за кордон, послугу «Муніципальна няня», розмір, підстави та порядок нарахування аліментів.

Разом з тим, працівниками відділу надано консультації в сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо внесення змін до актового запису про народження, а також роз’яснено норми чинного законодавства.

Крім того було розповсюджено інформаційні буклети в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!»

Проведено інформування працівників громадської організації «Центр зростання громад» про напрямки різних кампаній