Під час вересневої наради заступник директора з науково-методичної роботи ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів»  М. В. Діка презентувала навчальні матеріали “Путівник “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії”, що були підготовлені Українським центром вивчення історії Голокосту та Українським інститутом національної пам’яті.

В процесі подальшої роботи, після детального вивчення та обговорення можливостей використання навчально-методичних розробок даного посібника, було прийнято рішення про організацію і проведення в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів»    загальношкільного освітньо-виховного мультимедійного проекту «Покинута кімната». Педагоги школи запропонували різноманітні теми та напрями реалізації проекту, і  не лише під час вивчення трагедії Бабиного Яру та Голокосту, а й в ході дослідження політичних репресій щодо українців, подій Голодомору 1932-1933 років, періоду Другої світової війни, аварії на Чорнобильській АЕС, депортації кримських татар, проблеми переселенців зі Сходу України тощо.

З вересня цього року в шкільній бібліотеці діє експозиція «Покинута кімната» та проводяться пізнавальні екскурсії для учнів. У рамках цього проекту вчителями української мови (Панасюк Л.В., Гурська Р.Л.)  та історії (Діка М.В., Пліс І.В.) вже  були проведені надзвичайно цікаві відкриті уроки в 7-Б, 11, 8-А та 5-Б класах. Найближчим часом, відповідно до заздалегідь розробленої програми у школі  відбудуться віртуальні та пізнавальні квести та екскурсії, перегляд та обговорення фільму «Бабин Яр у пошуках пам’яті», виставки дитячих малюнків, виховні та позакласні заходи, уроки, будуть розроблені мультимедійні презентації та путівники.

Проект «Покинута кімната» в ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розробка: Deprocote & SCSI