На території громади функціонують 2 заклади дошкільної освіти, 2 заклади загальної середньої освіти та 2 заклади позашкільної освіти.

ЗДО є в смт Люблинець та в с.Мощена. Дошкільну освіту в закладах здобуває 291 вихованець в 11 групах, з якими працює 28 педагогів. Охоплення дошкільною освітою дітей від 3 до 6 років становить 83%.

Для забезпечення потреби населення у якісних освітніх послугах у 2019-2020 навчальному році буде функціонувати 2 заклади загальної середньої освіти. Відповідно до наказу МОНУ «Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору  «Нової української школи» педагоги здійснили  планування та дизайн, спрямований на розвиток дитини, мотивації до навчання. Учителі та адміністрації   закладів освіти активно  проводили роботи щодо переоснащення та переобладнання навчальних приміщень  для  перших класів на вимогу сучасності.  На забезпечення якісної, сучасної освіти «НУШ» у 2019 році виділено 165, 5 тис. грн. З них 2,0 тис. грн. на відрядження для вчителів для підвищення кваліфікації, 38,4 тис. грн. на закупівлю дидактичних матеріалів, 69,2 тис. грн. на закупівлю сучасних меблів, 55,7 тис. на закупівлю комп’ютерного обладнання. Станом на 30 серпня закуплені шкільні парти, стільці, дидактичний матеріал. На вересень місяць заплановані кошти на закупівлю комп’ютерного обладнання.

У сучасному освітньому просторі позашкільний навчальний закладє одним із основних інститутів виховання й розвитку, що створює умови для реалізації дитиною власної освітньої траєкторії, сприяє індивідуальному розвитку особистості школяра, його талантів і нахилів. У громаді діє 2 позашкільні навчальні заклади: Люблинецька дитяча юнацько –  спортивна школа та Люблинецька школа мистецтв. Заклади повністю готові до нового навчального року. Працівники селищної ради висловлюють щиру подяку всім керівниками закладів освіти, педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу, батьківським колективам за проведену роботу в 2018-2019 навчальному році та вагомий внесок у підготовку до нового 2019-2020 навчального року.

Про готовність закладів освіти до 2019-2020 навчального року