Учень 7-А класу ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» Давидюк Михайло вже 3 роки займається в секції плавання ДЮСШ м. Ковеля. Він – активний учасник міських, обласних та Всеукраїнських змагань з цього виду спорту. За свої перемоги відзначений багатьма Дипломами, Грамотами та медалями. Нещодавно у змаганнях із плавання на Кубок міста Ковеля серед дітей з ураженням ОРА, зору та інтелекту Михайло зайняв І місце на дистанції 50 метрів та І місце на дистанції 100 метрів. В обласній спартакіаді «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю на дистанції 50 метрів хлопчина виборов ІІІ місце. З 9 по 14 квітня у місті Кам’янське Дніпропетровської області відбулася ХХVІ Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе». Ми гордимося успіхами нашого вихованця Давидюка М., який виборов на цих змаганнях почесне ІІІ місце на дистанції 100 м з плавання на спині і ІІІ місце на дистанції 50 м брасом.

Також хлопець полюбляє брати участь у спортивних заходах, які проходять в школі та в громаді. Так у ІІ турнірі з настільного тенісу серед жителів Люблинецької ОТГ він отримав відзнаку «За волю до перемоги». Вітаємо Михайла і бажаємо йому нових спортивних звершень!

Повір у себе – і в тебе повірять інші