Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Люблинецька селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Люблинецької селищної  ради «Про встановлення ставок та пільг зi сплати земельного податку »

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Люблинецької селищної ради  lyublynets-gromada.org.ua в розділі  – регуляторна діяльність.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння єдиного податку  та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

45034, смт.Люблинець, вул.Незалежності,51

на електронну адресу: liublynec@gmail.com

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – «Про встановлення ставок та пільг зi сплати земельного податку»