Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від зацікавлених осіб, оприлюднюється проект рішення  Люблинецької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік ».

Мета  проекту:  приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві  у відповідності  до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483  «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг зі сплати  земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки».

 Проект спрямований  на встановлення податків та зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення  та аналізом  регуляторного впливу можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі https://www.lyublynets-gromada.org.ua/ Люблинецької територіальної громади, а також  у виконавчому органі Люблинецької селищної ради: вул. Незалежності, буд. 51, тел. 5-65-62.

Зауваження та пропозиції, що надходитимуть від зацікавлених осіб, приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення  проекту регуляторного акту на  офіційному веб-порталі https://www.lyublynets-gromada.org.ua/ Люблинецької територіальної громади в  мережі Інтернет.

Люблинецька селищна рада

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»
Розробка та підтримка: SCSI