З метою врахування громадських інтересів під час розроблення документації державного планування, проводиться розгляд та обговорення детальних планів території «Для розміщення індустріального парку «Ковель» за межами населеного пункту с. Черкаси в межах Люблинецької селищної ради Ковельського району Волинської області» та «Для розміщення індустріального парку «Ковель» в с. Черкаси, Ковельського району Волинської області» загальною площею 35,029 га. та звіту з стратегічної екологічної оцінки індустріального парку «Ковель».

Замовник: Ковельська районна державна адміністрація та Люблинецька селищна рада ОТГ.

Розгляд та обговорення відбудеться 21 грудня о 14:00 год. 2018 року в смт. Люблинець по вул. Незалежності, 51.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: сектор містобудування та архітектури Ковельської райдержадміністрації та виконавчій комітет Люблинецької селищної ради Ковельського району Волинської області.

З детальним планом території можна ознайомитись в Люблинецькій селищній раді за адресою: Волинська область, смт. Люблинець,                вул. Незалежності, 51, з 8:00 до 17:00 год., в робочі дні, протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  в засобах масової інформації.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника в Ковельську районну державну адміністрацію за адресою: Волинська область, смт. Люблинець, вул.  Незалежності, 51.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, державних будівельних норм, стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний термін з дня повідомлення про початок процедури розгляду. Пропозиції,надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради

Повідомлення про громадське обговорення
Розробка: Deprocote & SCSI