Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася в результаті поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Люблинецька селищна рада працює в штатному режимі. 26 березня відбулася робоча зустріч селищного голови Сіховської Наталії Миколаївни із новопризначеним поліцейським громади Тарасюком Андрієм Михайловичем – дільничим офіцером поліції сектору превенції Ковельського ВП ГУНП у Волинській області. Обговорили новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території ОТГ, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом ОТГ, підзвітність ОТГ та додаткові функції (більший акцент на попередженні правопорушень).

Варто зазначити, що такі нововведення можливі завдяки участі Люблинецької ОТГ в пілотному Проєкті «Поліцейський офіцер громади», який стартував у травні 2019 року за підтримки уряду США. Мета проекту – забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції, який буде частиною громади. Проект передбачає, що офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги.

Реалізація проекту в Люблинецькій громаді, забезпечить підвищення загального рівня правопорядку у всіх населених пунктах, захист життя, здоров’я, честі і гідності населення, профілактичну роботу по попередженню злочинності та забезпечення комплексного підходу до розв’язання проблем, пов’язаних з питаннями безпеки.

Поліцейський офіцер Люблинецької громади
Розробка та підтримка: SCSI