Для Олександри Оксенюк, учениці 7-А класу ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів», минулий навчальний рік був надзвичайно успішним. І не лише тому, що дівчинка закінчила 6 клас на «відмінно»: серед багатьох талантів і захоплень Саші – й поетична творчість.

Карантинні обмеження 2020 року із-за коронавірусу дещо змістили дати проведення літературних конкурсів, роботу фахових журі щодо визначення і відзначення їх переможців.

Але Олександрі, вихованці шкільної літературної студії «Пурпурові вітрила» (керівник – О. Л. Прадійчук), є чим пишатися, адже вона взяла участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули-2019» у номінації «Так, я люблю Україну!», у Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдаровані діти», що проводить журнал «Всесвітня література в сучасній школі» (м. Київ). Надіслані на конкурс вірші дівчинки були надруковані у «Всесвітці» (№ 5, 2020).

Крім того, взявши участь в обласному конкурсі «Думи і мрії», який щорічно проводить Волинська обласна бібліотека для дітей, Оксенюк Олександра зайняла І місце.

Також дівчинка була учасницею Всеукраїнського літературного конкурсу «Золоте перо-2020» у номінації «Вірші на різну тематику». Серед кількох сотень його учасників учениця посіла ІІ місце з віршем «Зимові мотиви», який буде надруковано в колективній збірці «Магія пера-2020», за що й нагороджена не лише сертифікатом за зайняте ІІ місце, а й премією в розмірі 750 гривень від організатора цього конкурсу – Всеукраїнського благодійного фонду “Діти – наше майбутнє” (президент – Юрій Анатолійович Бутко).

Ав обласному заочному конкурсі «Юні літератори Волині», який щорічно проводить Волинська обласна Мала академія наук, в номінації «Поезія» учениця зайняла ІІ місце у своїй віковій категорії, отримавши в нагороду й Диплом,  й книжку «Перед магією слова» – колективну збірку творів дітей, які ввійшли в число переможців та лауреатів конкурсу. Вітаємо Оксенюк Олександру з цими високими досягненнями і бажаємо їй нових творчих звершень у літературній творчості!

ПОЕТИЧНІ СТРУНИ ДУШІ ОЛЕКСАНДРИ ОКСЕНЮК