Кожен народ, кожна нація має свої таланти, якими пишається. На мистецькому небосхилі України сяє багато зірок. І одна з них – яскрава зоря поета, музиканта, засновника і класика української естрадної музики, автора й композитора Володимира Івасюка. Його пісні стали національним скарбом, музичними символами нашої держави, які розлетілися голосистими птахами, щоб звеселяти й зігрівати людські душі. Володя був одержимий піснею і глибоко переконаний, що наш світ створений для того, аби в ньому лунала музика добра, миру, злагоди між людьми. У його творах не було ідеології, у них була Україна!

В ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» нещодавно відбувсявечір пам’яті з нагоди 70-річчя з дня народження світлої зірки поета.

Глядачі мали змогу поринути у світ його дитинства і юності, проглядаючи світлини митця, документальні фільми про нього. Пізнати багатогранність його обдарувань. Прослухати записи пісенних творів буковинського самородка. Поспівати караоке, поспілкуватисяй ще раз переконатися в тому, що Володимир Івасюк був і залишився поміж живих у цьому тривожному та прекрасному світі завдяки своїй геніальності й таланту. А пісня «Червона рута» у виконанні зведеного хору та оркестру в складі учнів 8-10 класів школи стала найприємнішим та найнесподіванішим сюрпризом для всіх присутніх.

Пісня буде поміж нас
Розробка та підтримка: SCSI