10 лютого 2019 року в приміщенні Люблинецької школи відбувся ІІ турнір з настільного тенісу серед жителів громади.

Змагання проходили в особистій першості у трьох групах. Головним суддею змагань виступив директор Люблинецької ДЮСШ Климовець Олександр Леонідович, секретарем – Чубара Володимир Якович, голова районної організації ВФСТ «Колос».

В турнірі взяли участь більше 20 спортсменів з різних населених пунктів Люблинецької ОТГ.

Переможцями в особистій першості серед чоловіків стали жителі с. Мощена:
1 місце – Копелюк Костянтин;
2 місце – Симонович Артем;
3 місце – Клотчик Богдан

У змаганнях серед дівчат 1 місце виборола Случик Діана (с. Мощена), 2 місце – Луцкевич Надія (с. Мощена), 3 місце – Чуль Вікторія (смт. Люблинець).

Окремо змагались учні закладів загальної середньої освіти, де місця розподілились наступним чином:
1 місце – Лазарук Михайло (с. Мощена);
2 місце – Долонько Андрій (с. Кругель);
3 місце – Оверчук Мирослав (с. Мощена).

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо переможців ІІ турніру і бажаємо учасникам змагань подальших спортивних перемог.

Підсумки ІІ турніру з настільного тенісу серед жителів громади