Для всіх перший  день  навчання наповнений різноманітними святковими подіями. Звучать привітання для вчителів, учнів та їхніх батьків, це день квітів і посмішок, це свято школи і громади. Це своєрідний старт нового навчального року,  нового освітнього процесу.

В ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст.» після святкової лінійки  до Дня знань по класах пройшли  перші тематичні уроки. Вчителі проводили їх у різноманітних формах: квести, інтерактивні подорожі, усні журнали, ігри, конкурси, відеомандрівки.  Під час Першого уроку  вчителі  формували  уявлення про Україну як про суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною; розширювали  знання учнів про державні символи України; розвивали  творче мислення дітей, уяву, комунікабельність, уміння працювати в команді; сприяли вихованню патріотичних почуттів. Діти дізнавалися про рідний край, Україну, її традиції, визначні місця; розвивали мовлення, вчилися висловлювати свої думки, любити свою землю і поважати свою державу.

Перший урок у 2019/2020 навчальному році