ШАНОВІ  МЕШКАНЦІ ЛЮБЛИНЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що на території громади наявні приміщення, які можуть бути використані для укриття населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

ПЕРЕЛІК ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ НАЙПРОСТІШОГО

УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ ,

який визначено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Люблинецької селищної ради:

– цокольне приміщення ОНЗ «Люблинецький ліцей», вул. Незалежності, 36, смт. Люблинець;

– приміщення підвалу ДНЗ «Калинонька», вул. Незалежності, 22, смт. Люблинець;

– приміщення підвалу амбулаторії ЗПСМ, вул. Незалежності, 7, смт. Люблинець;

– приміщення підвалів Люблинецького ліцею Волинської обласної ради, вул. Незалежності, 94, смт. Люблинець.

Крім того, у разі необхідності окрім захисних споруд у якості тимчасового укриття можуть бути використані підвали у багатоквартирних житлових будинках.

Мешканці, які проживають на території приватного сектору, повинні самостійно підготувати підвали у власних помешканнях (при наявності).

ВАЖЛИВО !!!

При підготовці до укриття в захисні споруди кожен громадянин повинен узяти з собою:  одяг, засоби індивідуального захисту,  запас медикаментів,  запас води та продуктів харчування на 2 доби.

При собі необхідно мати документи:  паспорт,  військовий квиток,  трудову книжку, пенсійне посвідчення,  свідоцтво про народження дітей.

Забороняється приносити у захисну споруду легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі, приводити тварин.

Перелік приміщень для укриття наслення