розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Внесення змін до детального плану території розташування кварталів індивідуальної житлової забудови в смт. Люблинець (район вул. П.Мирного) Ковельського району Волинської області».

            З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд ДПТ «Внесення змін до детального плану території розташування кварталів індивідуальної житлової забудови в смт. Люблинець (район вул. П.Мирного) Ковельського району Волинської області.

            Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Люблинецька селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ПП «Ковелькомунпроект». Підстава для  розроблення: рішення Люблинецької селищної ради від 20.123.2019 року № 38/11 “Про внесення змін до детального плану території розташування кварталів  індивідуальної  житлової забудови в смт. Люблинець (район вул. П.Мирного) Ковельського району Волинської області”.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – селищний голова Сіховська Н.М., начальник земельно-екологічного відділу виконавчого комітету селищної ради  Бруча Н.П.        

З детальним планом території можна ознайомитись в Люблинецькій селищній раді з 10.02.2020 року по 09.03.2020 року з 8-00 до 17-15 (понеділок-четвер), з 8-00 до                       16-00 (п’ятниця), обідня перерва з 13-00 до 14-00 за адресою: смт. Люблинець,                           вул. Незалежності, 51, кабінет селищного голови, тел. 56 551.

            Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника селищному голові за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 51 до 09.03.2020 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

            Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

            Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Презентація та обговорення детального плану території відбудеться 10.03.2020 року о 14-00 за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 51 (кабінет селищного голови)

Виконавчий комітет Люблинецької селищної

ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури
Розробка та підтримка: SCSI