ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території для реконструкції Мощенської ЗОШ І-ІІ ступеня філія ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» по вул. Відродження, 60 в с. Мощена Ковельського району Волинської області».

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд ДПТ для реконструкції Мощенської ЗОШ І-ІІ ступеня філія ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» по               вул. Відродження, 60 в с. Мощена Ковельського району Волинської області.

Детальний план розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Управління гуманітарної сфери Люблинецької селищної ради.

Розробник містобудівної документації: ПП “Ковелькомунпроект”. Підстава для розроблення: рішення Люблинецької селищної ради від 28.02.2020 року № 40/9 “Про виготовлення проекту детального плану території”.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – заступник начальника управління гуманітарної сфери Шум О.П., начальник земельно-екологічного відділу виконавчого комітету селищної ради  Бруча Н.П.

З детальним планом території можна ознайомитись в Люблинецькій селищній раді з 03.11.2020 року по 03.12.2020 року з 8-00 до 17-15 (понеділок-четвер), з 8-00 до                       16-00 (п’ятниця), обідня перерва з 13-00 до 14-00 за адресою: смт. Люблинець,                           вул. Незалежності, 51, кабінет селищного голови, тел. 56 551.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника селищному голові за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 51 в місячний термін з моменту оприлюднення. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Презентація та обговорення детального плану території відбудеться           04.12.2020 року о 14-00 за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 51 (кабінет селищного голови)

Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради